ינון בן דוד

ינון בן דוד, מתמחה בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים לבתים פרטיים, משרדים, ומבני ציבור. מאז הקמתה של החברה ב 2014, תוכננו והושלמו בסטודיו מאות פרויקטים בתחום הבניה הפרטית ועיצוב. הסטודיו הינו שיתוף פעולה של שלושה בעלי מקצוע מתחום התכנון והפיקוח שחברו על מנת להוציא לפועל אדריכלות במיטבה. שילוב של כישרון בתחום האדריכלות והעיצוב, ביחד עם ייעוץ הנדסי וביצועי מהשטח.

את מקור ההשראה לתכנון ולעיצוב ינון שואב בעיקר מעולם הטבע אליו הוא מחובר מאוד. בעבודות של ינון בן דוד ישנו שימוש נרחב בחומרים טבעיים וסביבתיים, סוגי אבן שונים, עץ וברזל. הייחודיות של המשרד טמונה בהתאמה מדויקת ככל האפשר של המבנה לצורכי הלקוחות והתנאים הסביבתיים. במשרד מקפידים על כך שבמהלך התכנון הכול יהיה פונקציונלי עבור הלקוח "אדריכלות זו אומנות, אבל אומנות פונקציונלית בהתאם לחוקים ולבירוקרטיה" אחת ההתמחויות של ינון היא היכולת ליצור עבור הלקוחות הדמיות ריאליסטיות במיוחד בתלת מימד. היכולת ליצור הדמיה מדויקת מאוד מקלה על תהליך התכנון ובנוסף לקוחות המשרד יכולים להתרשם באופן ריאליסטי כיצד יראה הבית העתידי שלהם בסיום הבנייה והעיצוב, גם ללא ידע מקצועי בתחום.

אדריכלות ועיצוב פנים

הסטודיו הינו שיתוף פעולה של שלושה בעלי מקצוע מתחום התכנון והפיקוח שחברו על מנת להוציא לפועל אדריכלות במיטבה. שילוב של כישרון בתחום האדריכלות והעיצוב, ביחד עם ייעוץ הנדסי וביצועי מהשטח

חזון החברה

להתמיד בהתפתחות המקצועית בכדי להמשיך להעניק שירותי תכנון בעלי ערך מוסף תמידי ללקוחותינו ולפתח את השירותים המקצועיים

השותפים

ינון בן דוד

שותף

מתמחה בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים לבתים פרטיים, משרדים, ומבני ציבור. תיכנן והשלים מאות פרויקטים בתחום הבניה הפרטית ועיצוב למבני ציבור. אחת ההתמחויות של ינון היא היכולת ליצור עבור הלקוחות הדמיות ריאליסטיות במיוחד בתלת מימד.

אוריה ינון

מנהל פיקוח - שותף

בעל תואר בהנדסאות בניין ממכללת תל חי הנדסת מבנים.
פעיל בענף הבנייה החל משנת 2006 במהלך שנים אלו צבר ניסיון רב בביצוע ופיקוח וניהול פרויקטים גדולים ומשמעותיים בבניה פרטית, ציבורית ותשתיות.
מתגורר במושב קשת ברמת הגולן, נשוי ואב ל-7 . סא״ל במיל.

עקיבא חפץ

מנכ"ל - שותף

בעל תואר ראשון בהנדסה אזרחית, המרכז האוניברסיטאי אריאל. התמחות- קונסטרוקציה ומבנים. מהנדס רשום בפנקס המהנדסים והאדריכלים. בעל ניסיון רב בתחום הבניה והפיקוח תכנון תשתיות קונסטרוקציה , מבנה מגורים ומבנה ציבור, השתתף בצוותי תכנון עבור גופים ממשלתיים בהם משרד הביטחון ומשרד השיכון. הרצה במכללה האקדמית כנרת בנושא אנליזות מבנים.
נשוי ואב ל-4. מתגורר בקשת ברמת הגולן.

הצוות

סקוריה מורכבת מצוות של עובדים מקצועיים ומנוסים בתחומי הבניה והתשתיות ונמצאת בתהליך צמיחה.
החברה שמה דגש מיוחד בבחירת צוות העובדים ומקפידה על מקצועיות, איכות בלתי מתפשרת ורמת שירות גבוהה. בזכות עובדי החברה אנו בולטים במקצועיות, בשירות, בהבנת הלקוח ושמים את הלקוח בראש מעינינו.
המשאב האנושי שלנו הוא לב החברה. הקשר האישי, המענה האנושי והשירות המהיר, הינם הבסיס להתקשרות ארוכת טווח עם לקוחותינו.

קים שילר

אדריכלות

שני בן טובים דהן

אדריכלות ועיצוב פנים

הדר שדות

מנהלת משרד וקשרי לקוחות